Mateřská škola Sokolnice přijme zaměstnance na pracovní pozici předškolního pedagoga s požadavkem ukončeného pedagogického vzdělání obor pedagogika předškolního věku.

Nástup do pracovního poměru je od 2.1.2024 na pracovní úvazek 0,29. Nabízíme vstřícný a otevřený pracovní kolektiv, příjemné pracovní zázemí, podporu dalšího sebevzdělávání v oboru předškolní pedagogiky, podporu osobnostního a profesionálního seberozvoje. Očekáváme spolehlivost, zodpovědnost, dobrou pracovní morálku, proaktivní přístup k výkonu zaměstnání předškolního pedagoga, schopnost týmové spolupráce i profesionálního vystupování.