Sokolnice

Vážení rodiče,

na základě epidemiologických opatření z důvodu epidemie onemocnění COVID – 19, doporučení Ministerstva zdravotnictví a rozhodnutí zřizovatele Obecního úřadu Sokolnice je Mateřská škola Sokolnice uzavřena od pondělí 16.3.2020 do odvolání.

Formulář pro Vašeho zaměstnavatele k uplatnění ošetřovného    na děti do 10 let si můžete v MŠ vyzvednout v níže uvedených termínech            po uplynutí doby ošetřovného, tj 9 dnů. Tento formulář je též součástí emailu, který všem rodičům zasílala ředitelka MŠ. Lze si jej tedy vytisknout a přinést pouze k potvrzení.

Každé pondělí a středa – 8:00 – 15:00 hod.

O případných změnách v uzavření MŠ Sokolnice Vás bude informovat ředitelka MŠ emailovou zprávou.

Vážení rodiče,

z důvodu trvajícího nouzového stavu v České republice a vládou přijatých opatřeních, je informativní schůzka před zápisem dětí  do MŠ Sokolnice, která se měla konat 15.4.2020 v 16:30 hod, ZRUŠENA!!!

Potřebné informace k zápisu budou ve stručné formě vloženy na web MŠ.

Případné individuální dotazy budou řešeny až v termínu zápisu nebo písemně na email Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

S politováním rušíme z důvodu současných mimořádných protiepidemických opatření Odpoledne otevřených dveří v naší MŠ, které mělo proběhnout v úterý 7.4.2020.

Případný náhradní termín dáme na vědomí.

pátek 8.11.2019 - 10:30 hod - mateřská škola

Žonglér Milan

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

středa 27.11.2019 - 9:30 hod - mateřská škola

MEDVÍDEK NA CESTÁCH -

divadlo p.Ševčíka

pátek 13.12.2019  - 10:30 hod - sokolovna Žatčany

SŮL NAD ZLATO - divadelní ochotnický soubor Žatčany

středa 15.1.2020   - mateřská škola

KAŠPÁRKU, TAKHLE NE! - divadlo Bez pravidel

úterý 11.2.2020  - 9:30 hod - mateřská škola

HUDEBNÍ KOLOTOČ

pondělí 16.3.2020 - 9:30 hod - mateřská škola

O SLUNÍČKU - divadlo Domino  - zrušeno z důvodu                                          uzavření MŠ v rámci protiepidemických opatření

středa 6.5.2020  - čas bude upřesněn - házenkářské hřiště                                                                                Sokolnice

DOPRAVNÍ HŘIŠTĚ

- zrušeno z důvodu uzavření MŠ v rámci protiepidemických opatření

čtvrtek 21.5.2020 - 8:30hod - mateřská škola (šk.jídelna)

Mobilní planetárium MORAVA

- zrušeno z důvodu uzavření MŠ v rámci protiepidemických opatření

úterý 2.6.2020  - 9:00 hod - mateřská škola

ZVÍŘÁTKA A LOUPEŽNÍCI - spolek Musica Animea

- zrušeno z důvodu protiepidemických opatření

pátek 5. 6. 2020 - celodenní výlet na hrad Veveří  - Komedianti na káře ( divadelní představení, středověká řemesla, výtvarná dílna, výstava loutek, prohlídka hradu) - čas odjezdu bude upřesněn

- zrušeno z důvodu protiepidemických opatření

!!! Akce a programy budou aktuálně doplňovány či upravovány !!!